20.11.2019
 

Головна сторінка
Проекти НІБУ
Путівник по краєзнавчих веб-ресурсах бібліотек України
Електронні ресурси:
Книжкові виставки
Наші видання
Державні закупівлі
Концепція розвитку НІБУ до 2020р.
Платні послуги
Імідж-каталоги:

Неповторні риси книг:

серія нарисів

УВАГА!
Зареєстрованим користувачам надаються додаткові послуги:
  • Перегляд електронних колекцій on-line;
  • Попереднє замовлення документів з електронного каталогу (до 10 примірників) з терміном бронювання до 20 днів;
  • ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ?
  • Добір джерел за вказаними темами з фондів НІБ України;
  • Індексування наукових статей та монографій за УДК (відділ опрацювання фонду та організації каталогів, кімната 3, перший поверх).
В.18-16 списки документів історичної тематики та суміжних дисциплін Версия для печати Отправить на e-mail

Анотовані бібліографічні списки

документів історичної тематики та суміжних дисциплін

Випуск 18 – 2016 р. (15.06)

Краєзнавство

1. Бережани / упоряд. Н. Волинець ; текст : О. Захарків, Л. Зінчук, Н. Голод та ін. ; фото: І. Бандура, Ю. Дембровський, В. Лесик та ін. ; Бережан. міськрада. – Тернопіль : Вид-во ТОВ «Наш Світ», 2015. – 32 с. : іл.

ДБ Шифр А34239 / 9(с2) / Б484

Путівник представляє чарівне галицьке місто Бережани з його краєвидами і архітектурними ансамблями, стрілецькою славою Лисоні та двохсотрічною хронікою найстарішої гімназії краю. Видання ілюстроване фотографіями та картою міста.

Для краєзнавців, істориків та широкого кола читачів.

2. Відроджені скарби Києво-Печерської лаври з колекції Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника : [альб.-каталог] / авт.-упоряд. : А. Кондратюк, І. Шульц, А. Беліловська, С. Гага‑Шереметьєва ; М‑во культури України, НКПІКЗ. — Київ : ВД «Антиквар», 2014. —144 с. : іл.

КХ Шифр В3744 / 709 / В42

Альбом підготовлено до виставки, яка присвячена складній, відповідальній і наполегливій праці реставраторів. На його сторінках представлено унікальні пам’ятки мистецтва, відроджені стараннями фахівців Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника — взірці живопису, скульптури, графіки, художнього металу, літургійного шитва, старовинні книги, історичні документі тощо.

У вступній частині міститься нарис про історію створення і функціонування відділу наукової реставрації та консервації Києво‑Печерського заповідника.

Видання розраховане на мистецтвознавців, реставраторів, істориків та усіх, хто цікавиться українською культурною спадщиною.

3. Дешко Л. О. Основа. Каразіни : зб. ст. / Лариса Олегівна Дешко ; передм. Михайла Красикова. — Київ : Вид. Андрощук П. С., 2014. — 176 с. : 207 іл.

КУ ШифрВ3746 / 9(с2) / Д398

У книжці зібрано статті про В. Н. Каразіна та його родину. Вперше опубліковано понад 100 старовинних світлин з архівів родин Каразіних, Геращенків, Дешків, Панасюків, Коровиченків.

Видання адресовано краєзнавцям, некрополезнавцям, збирачам родоводів, мистецтвознавцям, музеєзнавцям та культурологам — усім, хто цікавиться історією України та Росії.

4. Карамаш С. Ю. Бабин Яр – у трагічних подіях 1941–1943 років : історія і сучасність : (історико-арх. дослідж.) / Сергей Юрійович Карамаш. – Київ : КММ, 2014. – 256 с. : 150 іл.

КУ Шифр А34251 / 9(с2) / К211

Сергій Карамаш – історик, києвознавець і архівіст, Почесний член Спілки архівістів України, член Ради Шевченківської районної організації УТОПІК та Київської міської організації цього товариства, Ради Державного історико-меморіального Лук’янівського заповідника, Національного історико-меморіального заповідника “Бабин Яр”, автор понад 540 публікацій з різних тем історії Києва, а також декількох десятків досліджень в наукових збірниках та ін. виданнях, кількох книг.

Багато років автор збирає матеріали про Бабин Яр і трагічні роки нацистської окупації Києва, опрацьовує архівні джерела і проводить екскурсії територією, де нині зведені меморіальні пам’ятники і пам’ятні знаки. Виступає з доповідями перед школярами, студентами, киянами і гостями Києва, вивчаючи сторінки історії війни. Його дослідження, а також методологічна розробка екскурсії, вміщена у додатках, друкуються вперше і можуть слугувати основою побудови екскурсій для різнобічного висвітлення теми трагедії Другої світової війни, яка відбулася у Бабиному Яру.

Автором проаналізовані і новітні публікації цієї трагічної історії Бабиного Яру. Багато документів з архівів публікуються вперше. У книзі зазначено про оборону Києва, окупаційний період та визволення міста від нацистської навали.

Видання містить авторські матеріали: картосхему, яка дає змогу киянину, або гостеві столиці України самому пройтися маршрутом Пам’яті Бабиного Яру ; карти з позначенням місць масових страт невинних людей, ілюстрації.

5. Качанівка. Подорож у вічність : фотобуклет. – [Чернігів] : [Б. в.], [2012]. – 22 с. : іл.

№ 1132634 КХ ШифрА34240 / 9(с2) / К309

Рекламно-презентаційне видання знайомить з перлиною садибної архітектури – палацово-парковим ансамблем «Качанівка», що знаходиться на північному сході України, на відстані 170 км від Києва, у Чернігівській області, в Ічнянському районі. Палацово-парковий ансамбль Качанівка включено до Державного реєстру національного культурного надбання, до національної системи туристичного маршруту «Намисто Славутича». Маєток у Качанівці протягом ХІХ-ХХ століть був осередком мистецтва не лише в Україні, а й у світі. Цінність ансамблю не тільки в його красі, а й у тому значенні, яке мала садиба для розвитку української і російської культур.

6. Культурна спадщина Рівненського краю / авт. ідеї, проекту, фото : Олександр Харват ; вступ. ст. : Олександр Булига ; тексти ст., наук. атрибуція експонатів : Микола Бендюк ; пер. англ. : Віталій Скринський, Наталія Безюк. – Рівне : ПП Нестеров, 2010. – 248 с. : іл. – (Б‑ка авт. проекту «Обличчя Планети Земля»). – Текст укр., англ. мовами. – (Вид. здійснено відповідно до «Програми розвитку книговидавн. справи та сприяння збільшення випуску книжкової продукції місцевих авторів у м. Рівному на 2006–2010 рр.»).

КХ Шифр А34257 / 9(с2) / К906

В альбомі представлені рухомі пам'ятки культурної спадщини Рівненського краю, що знаходяться в експозиціях музеїв, запасниках, храмах, приватних колекціях. Читачі зможуть ознайомитись з кращими зразками іконопису, живопису, скульптури, декоративно-ужиткового мистецтва від XIII до XX ст., що вперше на Рівненщині зібрані в одному виданні.

Для науковців, широкого кола цінителів старовини, краєзнавців, туристів та гостей міста.

7. Мануилова Н. Г. Любимая Дарница. Оглядываясь на ХХ век… - Киев : Альфа Реклама, 2016. – 77 с. : фот., карт.

КУ Шифр А34235 / 9(с2) / М24

Книга создавалась как воспоминание коренных жителей Левобережья Киева о жизни Дарницы в ХХ веке, дополнена сведениями общей истории столицы Украины, а также всей страны.

Дается исторический обзор, описание возникновения и развития Новой Дарницы, ее топонимики, воспоминания дарничан о жизни после войны.

Книга предназначена для тех, кто рос на дарницких улицах, а также всех интересующихся историей Киева.

8. Національний Києво‑Печерський історико‑культурний заповідник : фотопутівник / авт.-упоряд. : Світлана Зорінець, Тетяна Кочубинська, Олександра Чумаченко ; відп. ред. : Марина Громова ; текст англ. : Галина Бруснікіна ; фото : Володимир Жидченко, Сергій Каганов, Оксана Радченко. – Київ, 2011. – 47 с. : фотоіл. – Текст укр., англ.

РК Шифр Б9078 / 9(с2) / Н355

Матеріали фотопутівника познайомлять відвідувачів з історією всесвітньо відомої духовної святині України Києво-Печерською лаврою, її підземними лабіринтами Ближніх і Дальніх печер, колекціями і виставками Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

Для любителів мандрів і пошановувачів історії та культури України.

9. Памятки національного значення. Дніпропетровська область / упоряд. : Л. М. Голубчик, Т. А. Тесленко ; Дніпропетров. облдержадмін., Упр. культури і туризму ; Дніпропетров. обл. центр з охорони історико-культур. цінностей. – Дніпропетровськ, 2012. – 39 с.фот.

ДБ Шифр А34247 / 9(с2) / П158

Пам’ятки Дніпропетровської області були занесені до Державного реєстру нерухомих пам’яток України за категорією національного значення. Серед них: пам’ятки археології – 13 (разом з внутрішньокомплексними – 73), пам’ятки історії – 10. Читач дізнається про будинок, в якому жив і працював Д. І. Яворницький, про могилу цього відомого історика, споруди Української укріпленої лінії, курганні могильники, фортецю Кодак та інші пам’ятки.

Для істориків, краєзнавців, фахівців памяткоохоронної справи та всіх тих, кого цікавить вивчення культурної спадщини України.

10. Перєсопниця. Батьківщина української Першокниги / авт. ідеї, проекту, фото : Олександр Хорват ; авт. тексту : Анастасія Обарчук ; пер. англ. : Віталій Скринський ; фото Андрія Деркача, Андрія Матвіїва, Альони Зень. – Рівне : ПП «Поліграфінтер», 2006. – 78 с. : іл. – (Б‑ка авт. проекту «Обличчя Планети Земля»).Текст укр., англ. мовами.

КХ Шифр А34262 / 9(с2) / П272

Дане видання покликане привернути інтерес до нового туристичного центру Рівненщини та спонукати сучасного мандрівця до його відвідин. Особлива увага авторів звернена на Пересопницьке Євангеліє, що широко знане як українська Першокнига, та оточене ореолом національної пошани.

Альбом має всі шанси бути корисним для істориків, краєзнавців й архітекторів, адже влучним натисканням на пуск затвору фотокамери з постійно зникаючого простору були вихоплені унікальні миті. Кожне фото є неповторним та має свій історичний сенс. Крім того, видання стане гарним подарунком для усіх закоханих у волинські краєвиди, а також доречним презентом для іноземних гостей, адже усі тексти дубльовані англійською мовою. Зрештою, альбом допоможе приємно відпочити усім, хто візьме його до рук.

Видання орієнтоване на краєзнавців, пошановувачів старожитностей, науковців, гостей краю га туристів.

11. Пустовіт В. О. На водорозділі Дністра і Пвденного Бугу : історичне минуле сіл : Паланки, Комаргорода, Горишківки, Жолобів, Вапнярок, Касіянівки на Вінниччині / Віктор Пустовіт. – Вінниця : Вид‑во Серба М. А. ; ТОВ «Видавн. центр «Логос Україна», 2014. – 208 с. : іл., 2 вкл. л.

 КУ Шифр А34233 / 9(с2) / П893

Пропоноване читачеві дослідження ґрунтується на ретельному багаторічному вивченні першоджерел; текст містить посилання на історичні джерела, з яких взяті відомості, використані в книзі.

Збірник матеріалів присвячено історичному минулому сіл Паланки, Комаргорода, Горишківки, Жолобів, Вапнярок, Касіянівки на Вінничині, пов’язаних не тільки територіально, а й адміністративно-економічно від часу появи цих населених пунктів до встановлення більшовицької влади на Поділлі на початку 20-х років XX століття.

12. Расщупкін О. Кам’янець на Поділлі : турист. путівник / О Ращупкін, С. Трубчанінов ; іл. : М. Т. Тшебінський ; фото : О. Макарова, С. Доманіцький, О. Комарова, та ін. – Хмельницький : Оіюм, 2010. – 24 с. : фот.

КУ Шифр А34238 / 9(с2)(03) / Р249

Туристичний путівник знайомить з історико-географічними особливостями одного з найбільш мальовничих міст у Східній Європі – Кам’янця-Подільського. Представлено короткі описи історико-архітектурних пам’яток міста з фотоілюстраціями. Згадуються імена відомих діячів української, польської, російської культури, життя яких було пов’язане з Кам’янцем на Поділлі.

Для краєзнавців, фахівців сфери туризму та всіх, хто цікавиться історією України.

13. Рівненський обласний краєзнавчий музей / відп за вип. О. Булига ; текст, фото : В. Луц. – Рівне : Вид. О. Зень, 2014. – 22 с. : фот.

КХ Шифр А34261 / 9(с2) / Р491

Путівник по залах Рівненського обласного краєзнавчого музею надасть змогу дізнатися про особливості природи краю, його історію, етнографію, матеріальну і духовну культуру. У збірці музею – тисячі артефактів, які висвітлюють історичний період від палеоліту до наших часів і представлені для відвідувачів у 23 залах.

Для краєзнавців, фахівців сфери туризму та всіх, хто цікавиться історією України.

14. Старожитності Вишгородщини : з6. тез, доп. і повідом. 17 Наук.‑практ. конф. 26–27 трав. 2011 р., м. Вишгород / упоряд. А. М. Плотникова ; Вишгород. іст.-культур. заповідник. – Вишгород, 2012. – 130 с. ; 53 іл.

КУ Шифр А34265 / 9(с2) / С773

До збірки вміщені тези 17-ої науково-практичної конференції, що відбулася в м. Вишгороді 26–27 травня 2011 року.

Пропонована збірка вміщує наукові статті та повідомлення, які стосуються давньої історії, культури, археологічних пам'яток під авторською редакцією.

Для всіх, хто цікавиться історією, археологією.

Соціологія

15. Жінки Центральної та Східної Європи у Другій світовій війні : ґендерна специфіка досвіду в часи екстремального насильства : зб. наук. пр. / за наук. ред. Г. Грінченко, К. Кобченко, О. Кісь ; Укр. асоц. дослідників жін. історії ; Укр. асоц. усної історії ; Представництво фонду імені Гайнріха Бьолля. – Київ : TOB «АРТ КНИГА», 2015. – 335, [1] с.

 КУ ШифрБ9076 / 9(с2) / Ж728

У збірнику наукових праць представлено розвідки українських та зарубіжних дослідниць і дослідників, в яких проаналізовано найрізноманітніші аспекти специфічно жіночого досвіду Другої світової війни на теренах Центрально-Східної Європи. Висвітлено маловивчені питання участі жінок у бойових діях та особливості перебування у військовому полоні, ґендерні виміри жіночого досвіду радянського та національного підпілля, життя на окупованих територіях і примусової праці в Третьому райху, розкрито ґендерну специфіку Голокосту, порушено складні питання насильства над жінками та співучасті жінок у насильстві в роки війни, окреслено проблеми повоєнних репрезентацій жіночого досвіду війни. Прагнучи вийти за рамки стереотипного бачення жінки у межах трикутника «зрадниця - жертва - героїня», вчені показують складну і суперечливу картину жіночого повсякдення у надзвичайних історичних обставинах. Поставлені завдання вирішуються з міждисциплінарних позицій, шляхом аналізу різноманітних історичних джерел, із застосуванням різних наукових підходів та методів.

Збірник також дає уявлення про сучасні феміністські підходи до вивчення теми «жінка і війна».

16. Человек в экстремальной производственной ситуации : опыт социол. исслед. ликвидации последствий аварии на Чернобыл. АЭС / авт. и ред. : Е. И. Головаха, В. Г. Котов, Н. Н. Чурилов, С. А.Войтович, С. А.Макеев, Н. В. Панина ; Ин‑т социологии НАН Украины, Социолог. центр им. Н. В. Паниной. – 2‑е изд., испр. и доп. — Киев : ТОВ «Спадщина‑Інтеграл», 2011. — 152 с. : табл.

КХ Шифр А34256 / 15 / Ч-391

В монографии на основе обобщения результатов социологических и психологических исследований рассматриваются особенности трудовой деятельности в условиях ликвидации последствий крупной аварии. Определяется специфика психологии личности в связи с пребыванием в экстремальных производственных условиях. Большое внимание уделяется анализу вопросов удовлетворенности трудом, материального и морального стимулирования, организации работы и свободного времени. Освещаются новые тенденции формирования отношения к труду работников, выполняющих наиболее ответственные производственные функции, связанные с риском и опасностью.

Предлагаются рекомендации по совершенствованию организации труда и управлению коллективом в экстремальных производственных условиях.

Археологія

17. Михайлов Б. Д. Кам'яна Могила – світова пам'ятка давньої культури / Б. Д. Михайлов. – Запоріжжя : Дике Поле, 2011. – 180 с. : кольор. іл.

 КУ Шифр Б9082 / 9(с2) / М69

Більше ніж 40 років свого життя історик і археолог Борис Дмитрович Михайлов присвятив вивченню Кам'яної Могили – однієї з найдавніших пам'яток світової цивілізації. В цій книзі розміщено петрогліфи (рисунки на камені) та «письмена» із гротів і печер священної гори.

Унікальні ілюстрації знайомлять читача з духовною і матеріальною культурою далеких предків, які мешкали в південноукраїнських степах від кам'яної доби до середньовіччя

Для широкого кола читачів.

Етнологія

18. Барна Б. Народна магія лікування словом та зіллям, таємничий ключ знахарського зілля. Кн. 2 / Б. Варна. – Запоріжжя : Кругозір, 2015. – 436 с.


ДБ Шифр М2951-2 / 61 / Б255

Книга – це посібник лікування різних хвороб за допомогою царства рослин живим зіллям, благословенним Господом Богом.

Ця книга розрахована на широке коло читачів: народних цілителів, знахарів та тих, хто бажає допомогти самому собі, своїй родині, близьким та знайомим за допомогою зілля та живого слова, тим способом, яким лікували у минулому наші пращури, а в наш час лікують знахарі за допомогою живого Божого слова у замовляннях та таємничим гіпнотичним кодом. Вони мало кому відомі, бо це родинне знахарське знання лікування недужих від різних недугів таємничим зіллям.

Історія України

19. УПА : спогади, документи / голов упоряд. Юрій Мицик ; упоряд. : Василь Даниленко, Людмила Іваннікова, Володимир Ковальчук та ін. ; НАН України, Ін-т укр. археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського, Ін-т історії України ; Нац. ун-т «Києво-Могилян. акад.» ; Канад. ін-т укр. студій (Едмонтон). – Київ, 2016. – 539 с.

 КУ ШифрБ9081 / 9(с2) / У66

Науковий збірник складається з шести частин, кожну з яких збирали окремі групи дослідників. Зібрані матеріали поділяються на дві категорії: усні джерела та документальні. Останні – це переважно документи з архівів каральних органів Російської імперії – СРСР.

Для дослідників історії УПА, науковців-істориків, джерелознавців та всіх, хто цікавиться історією України.

Політологія

20. Козлов Д. «Друзья» Путина. Мифы и реальность / Дмитрий Козлов ; под ред. и с предисл. Валентина Бадрака ; Центр исследований армии, конверсии и разоружения, Лаб. анализа личности. – [Б. м., Б. г.]. – 88 с. : фот.

ЧЗ Шифр А34268 / 1Ф / К592

Аналитический проект направлен на изучение и прогнозирование реакции государств, находящихся в зоне политического влияния Кремля. На уровне психологии и персонологии необходимо изучить политический процесс, в рамках которого Кремль пытается использовать все имеющиеся возможности и ресурсы для расширения влияния в мире и воздействия на уровне психического восприятия России. Поэтому ЛАЛ ЦИАКР сделала первуй шаг для систематизации и создания условий для глубокого изучения причинно-следственных связей на этом участке соперничества и борьбы за лидерство.

Військова психологія

21. Козлов Д. Герои современной Украины. Истории преодоления : (социально-патриот. проект ЦИАКР) / Дмитрий Козлов ; вступ. слово : Валентин Бадрак ; Центр исследований армии, конверсии и разоружения, Лаб. анализа личности. – [Б. м., Б. г.]. – 95 с. : фот.

 КУ Шифр А34263 / 9(с2) / К592

Истории разных людей, собранные в книге, рассказывают о воинах, сделавших невозможное – выжить на войне, и несмотря ни на что вернуть себе полнокровную, активную жизнь. А те, кому ещё предстоит преодолеть последствия военной трагедии, терзающей наш народ уже третий год, в самую трудную минуту могут посмотреть на тех, чьи истории собраны в этой книге, и понять : они не одни. И у них тоже всё получится.

Даны рекомендации специалистов – военных психологов, народных целителей, а также автора методики развития личности «гений-терапия» - как преодолеть последствия войны, нейтрализовать стресс, принять ситуацию и создать смысл своей жизни.

Туризм

22. Україна. Шляхами великого Кобзаря : турист. карта / авт. текстів : О. В. Білокінь, О. А. Бондаренко, В. В. Дзима, О. В. Цурканюк ; ред. Н. О. Крижова ; фото надані Нац. музеєм Тараса Шевченка, Нац. заповідником «Батьківщина Тараса Шевченка», Шевченків. нац. заповідником. – Київ : ДНВП «Картографія», 2012. – 1 л. у 8 раз склад. : карта, кольор. – (Україна туристична).

КХ Шифр Б9083 / 8(с) / У45

Унікальний туристичний путівник Шевченковою Україною дає можливість дізнатися про славетні історичні місця, знакові постаті, архітектурні шедеври й знайомитися з ними, як це робив Тарас Шевченко.

Дослідники називають близько 100 місць, які відвідав Тарас Григорович в Україні.

Для широкого кола читачів.

Мистецтвознавство

23. Галиченко А. А. Новый Кучук-Кой. (Старинные усадьбы Крыма) / А. А. Галиченко. – Симферополь : Бизнес-Информ, 2008. – 64 с. : ил.

 КУ Шифр А34234 / 9(с2) / Г159

Новая книга серии «Старинные усадьбы Крыма» воссоздает историю создания, расцвета и послереволюционного упадка единственного в своем роде архитектурно-художественного ансамбля, возникшего в начале XX века в усадьбе Я. Е. Жуковского.

Творцы этого музея под открытым небом, корифеи «серебряного века» – М. Врубель, В. Замирайло, П. Уткин, П. Кузнецов, А. Матвеев – занимают почетное место в истории мирового искусства, а созданная ими эстетическая, духовная и нравственная атмосфера усадьбы не имеет себе равных.

24. Корректировка историко-архитектурного опорного плана г. Евпатория / Евпаторий. горсовет, Упр. архитектуры и градостроительства, Республик. предприятие «Крым. комплекс. архитектурно-реставрац. мастерская «Укрпроектреставрация». – [Евпатория] : [Б. и.], [2010?]. - 1 л. в 3 слож. : карт., ил.

 КХ Шифр В3747 / 9(с2) / К689

С целью приведения историко-архитектурного опорного плана г. Евпатории в соответствие с действующими законодательными и нормативно-правовыми актами Украины в сфере охраны культурного наследия данное издание уточняет, описывает и определяет режим использования территории исторического ареала и зон его охраны; упорядочивает список недвижимих памятников и объектов культурного наследия г. Евпатория; фотофиксирует недвижимые памятники и объекты культурного наследия города; приводит схему историко-архитектурного опорного плана г. Евпатории.

Релігієзнавство

25. Бабич О. Життя та діяльність Феодосія Печерського : іст. нарис / Олександр Бабич, Олексій Шекера ; ред. Станіслав Яценко. – Васильків : Вечірній Васильків, 2010. – 137 с. : 12 вкл. л. іл.

 РК Шифр А34264 / 2 / Б125

У книзі розповідається про життя, діяльність та посмертне вшанування основоположника Києво-Печерського монастиря, одного з засновників східнослов’янського чернецтва, уродженця Василькова преподобного Феодосія Печерського.

Для широкого читацького загалу.

 
< Попередня   Наступна >
Авторизація
Якщо Ви не є читачем Бібліотеки, Ви можете відправити заявку на запис тут.
Нове на сайті
Глобальний пошук
НІБ України в соцмережах

tweetYoutubeFacebookПерегляд електронних колекцій on-line
надається лише авторизованим користувачам

Нові надходження
Книги з історії міст і сіл України
В. 10 (70) (жовтень 2019 р.)
В. 9 (69) (вересень 2019 р.)
В. 8 (68) (серпень 2019 р.)
В. 7 (67) (липень 2019 р.)
В. 6 (66) (червень 2019 р.)
В. 5 (65) (травень 2019 р.)
В. 4 (64) (квітень 2019 р.)
В. 3 (63) (березень 2019 р.)
В. 2 (62) (лютий 2019 р.)
В. 1 (61) (січень 2019 р.)
В. 12 (60) (грудень 2018 р.)
В. 11 (59) (листопад 2018 р.)
В. 10 (58) (жовтень 2018 р.)
В. 9 (57) (вересень 2018 р.)
В. 8 (56) (серпень 2018 р.)
В. 7 (55) (липень 2018 р.)
В. 6 (54) (червень 2018 р.)
В. 5 (53) (травень 2018 р.)
В. 4 (52) (квітень 2018 р.)
В. 3 (51) (березень 2018 р.)
В. 2 (50) (лютий 2018 р.)
В. 1 (49) (січень 2018 р.)