22.08.2019
 

Головна сторінка
Проекти НІБУ
Путівник по краєзнавчих веб-ресурсах бібліотек України
Електронні ресурси:
Книжкові виставки
Наші видання
Державні закупівлі
Концепція розвитку НІБУ до 2020р.
Платні послуги
Імідж-каталоги:

Неповторні риси книг:

серія нарисів

УВАГА!
Зареєстрованим користувачам надаються додаткові послуги:
  • Перегляд електронних колекцій on-line;
  • Попереднє замовлення документів з електронного каталогу (до 10 примірників) з терміном бронювання до 20 днів;
  • ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ?
  • Добір джерел за вказаними темами з фондів НІБ України;
  • Індексування наукових статей та монографій за УДК (відділ опрацювання фонду та організації каталогів, кімната 3, перший поверх).
Відбувся культурно-мистецький захід «Київські князівни в історії Європи» Версия для печати Отправить на e-mail

2 листопада 2018 року в Національній історичній бібліотеці України відбувся культурно-мистецький захід «Київські князівни в історії Європи».

В першому модулі заходу з презентацією історичного роману виступив український кінодокументаліст, сценарист, письменник і драматург – Соколовський Валентин Іванович та директор видавництва «LAT&K», діяльність якого спрямована на вивчення історії, культури, писемності України та історії Києва – Бихун Віктор Юрійович.

Віктор Юрійович Бихун презентував видання історичної тематики, що вийшли друком 2018 року в видавництві «LAT&K».

Валентин Іванович Соколовський розповів захоплюючу історію написання своїх книг  та презентував два історичних романи «Анна. Дилогія або Біла Королева» та «Письма сестре или Киевские каникулы академиста Врубеля».

Перший історичний роман розповідає про королеву Франції, жінку, яка багато в чому змінила хід французької історії та вдихнула життя в культуру цього народу, дочку Ярослава Мудрого – Анну Ярославну. Автор розповів, що під час написання книги детально вивчив півсотні королівських грамот і півтори сотні інших відомих документів тієї епохи в архівах Франції.

 

«Франція середини ХI століття. Сьогодні важко собі уявити цю країну. Ще немає відомих готичних соборів, які є символом її старовини. Їх ще навіть не починали зводити. Осідком французьких королів був мало кому відомий сьогодні Санліс. Париж являв собою богом забуте сільце на одному з островів Сени. Але Франція, яку ми знаємо сьогодні, вже починала зводитися. І ось до двору короля Анрі I Капета, з яким країна проходить один із найважчих періодів становлення своєї державності, приїздить донька київського князя Ярослава Мудрого Анна…»

Валентин Соколовський
 

Другий роман автора «Письма сестре или Киевские каникулы академиста Врубеля» розповідає про художника-символіста дансько-польського походження, визначного майстра акварельного і олійного малярства – Михайла Олександровича Врубеля. Чимала частина життя і творчості Михайла Врубеля пов'язана з Києвом. Книга базуються на оригінальних листах Михайла Врубеля. Роман написаний на підставі  документів кінця ХІХ – початку ХХ століття розкриває київський період Михайла Врубеля.

В другому модулі культурно-мистецького заходу була представлена експозиція книжково-журнальної виставки «Київські князівни в історії Європи», яка ознайомила гостей з документами фонду Бібліотеки.

Оглядову презентацією експозиції книжково-журнальної виставки представила завідуюча сектора інформаційної роботи, відділу довідково-бібліографічної та науково-інформаційної роботи - Новицька Алла Іванівна.


 
< Попередня   Наступна >
Авторизація
Якщо Ви не є читачем Бібліотеки, Ви можете відправити заявку на запис тут.
Нове на сайті
Глобальний пошук
НІБ України в соцмережах

tweetYoutubeFacebookПерегляд електронних колекцій on-line
надається лише авторизованим користувачам

Нові надходження
Книги з історії міст і сіл України
В. 7 (67) (липень 2019 р.)
В. 6 (66) (червень 2019 р.)
В. 5 (65) (травень 2019 р.)
В. 4 (64) (квітень 2019 р.)
В. 3 (63) (березень 2019 р.)
В. 2 (62) (лютий 2019 р.)
В. 1 (61) (січень 2019 р.)
В. 12 (60) (грудень 2018 р.)
В. 11 (59) (листопад 2018 р.)
В. 10 (58) (жовтень 2018 р.)
В. 9 (57) (вересень 2018 р.)
В. 8 (56) (серпень 2018 р.)
В. 7 (55) (липень 2018 р.)
В. 6 (54) (червень 2018 р.)
В. 5 (53) (травень 2018 р.)
В. 4 (52) (квітень 2018 р.)
В. 3 (51) (березень 2018 р.)
В. 2 (50) (лютий 2018 р.)
В. 1 (49) (січень 2018 р.)